Ložisko 6002 RS FLT

Značka: FLT
28 Kč / ks 23,14 Kč bez DPH
Skladem (155 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení
Ložisko 6002 RS FLT je kuličkové radiální jednořadé ložisko s průměrem vnitřního otvoru 15 mm, vnějším průměrem 32 mm a šířkou 9 mm. Toto ložisko je vybaveno pryžovými těsněními (RS) na obou stranách, které zabraňují pronikání nečistot a zajišťují dlouhou životnost. Ložisko je vyrobeno z kvalitní oceli, což zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení a zatížení. Ložisko 6002 RS FLT je vhodné pro různé aplikace, včetně automobilového průmyslu, strojírenství a výroby elektrických nástrojů.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

FLT-bearings

FLT Polska, významný výrobce ložisek, působí na trhu ložisek již od 50. let 20. století. Společnost začala jako součást firmy Impexmetal a od roku 1999 působí jako samostatná společnost Impex-Lozyska. V roce 2007 došlo ke změně názvu na FLT Polska a byla završena vytvoření skupiny FLT BEARING GROUP.

FLT BEARING GROUP se skládá ze zahraničních společností, které již řadu let působí ve Velké Británii, Francii, Německu a Itálii v oblasti ložisek a součástí ložisek. V témže roce, s ohledem na globální tržní tendence, rozšířila FLT Polska svou činnost do Číny pod názvem FLT (Wuxi) Trading Co., Ltd. Toto globální rozšíření umožnilo společnosti lépe sloužit nejnáročnějším zákazníkům - OEM.

Každá dceřiná společnost skupiny FLT Bearing Group disponuje kvalifikovaným a zkušeným personálem a skladištěm vhodným pro skladování ložisek. Tímto způsobem je zajištěna vysoká kvalita produktů a služeb, které společnost nabízí.