Máte dotaz?

Napište nám na váš oblíbený komunikátor:

Nová ložiska Sealmaster® Stainless Steel Gold™ poskytují vynikající výkon v korozivních prostředích

Společnost Regal Rexnord Corporation (NYSE: RRX), celosvětový lídr v oblasti inženýrství a výroby vysokoeffektivních elektromotorů, přenosových produktů a průmyslových pohonů, oznámila nová ložiska Sealmaster® Stainless Steel (SS) Gold™. Nová ložiska jsou speciálně navržena pro spolehlivý, dlouhotrvající výkon a odolnost proti znečištění v korozivních a čistících prostředích v potravinářském a nápojovém průmyslu, farmaceutickém průmyslu a průmyslu zpracování chemikálií.

Ložiska Sealmaster SS Gold™ mají trojitou těsnící kroužkovou výplň s vysokým výkonem a integrovaným kroužkem pro mnohostranné těsnění, což minimalizuje pronikání znečištění a udržuje mazivo. Velmi odolný materiál těsnícího kroužku FKM je odolný proti chemikáliím a schopný odolat vysokým teplotám. Ložiska Sealmaster SS Gold™ jsou certifikována IP69K a poskytují prachotěsnou konstrukci, která je schopná odolat vysokému tlaku a parnímu čištění.

Ložiskové pouzdra jsou vyrobená z kyselině 316 nerezové oceli, která poskytuje vysokou míru odolnosti proti korozi. Mechanicky opracovaný masivní základ ložisek snižuje zachytávání nečistot, s hladkým litím, které poskytuje snadno čistitelný povrch. Vnitřní a vnější kroužky z nerezové oceli 440C poskytují velkou nosnost a odolnost proti korozi pro širokou škálu aplikací a chemikálií.

"Naše nová ložiska Sealmaster SS Gold™ představují vynikající těsnost a odolnost proti korozi pro průmysly, které požadují odolnost v těžkých prostředích," řekl Chris Schulte, Product Manager- Mounted Ball Bearings. "Kromě inovativního designu jsou ložiska vyrobená z vysoko výkonných komponentů, které prokázaly spolehlivý výkon a dlouhou životnost."