Máte dotaz?

Napište nám na váš oblíbený komunikátor:

CONTITECH

Firma CONTITECH, která je součástí renomované skupiny Continental AG, je předním světovým výrobcem a dodavatelem technologií a komponentů v oblasti kaučuku a plastů. Specializuje se zejména na výrobu řemenů, hadic, tlumičů vibrací a dalších výrobků z elastomerů, které nacházejí uplatnění v široké škále průmyslových a automobilových aplikací.

Produkty CONTITECH jsou známé svou vysokou kvalitou, dlouhou životností a schopností vyhovět i nejnáročnějším technickým požadavkům. Díky neustálému výzkumu a vývoji, společnost CONTITECH přináší inovativní řešení, která zlepšují výkonnost, efektivitu a bezpečnost v produktech a systémech po celém světě.

Ve své nabídce má CONTITECH široké spektrum produktů, které jsou aplikovány v mnoha průmyslových odvětvích včetně automotive, strojírenství, těžby, zemědělství a mnoho dalších. Společnost je také známá svým závazkem k udržitelnosti a ekologickým praktikám, což odráží její snahu o minimalizaci dopadu na životní prostředí při výrobě a distribuci svých produktů.

Cena

102103
1102103
1 položek celkem
499x245 Nxguuv
 
102 Kč / ks
(84 Kč bez DPH)
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem