CTS

CTS Corporation je předním výrobcem elektronických komponent, senzorů a aktuátorů, který se specializuje na poskytování inovativních řešení pro různé průmyslové odvětví, včetně automobilového průmyslu, leteckého průmyslu, komunikačních technologií a dalších. Založen byl v roce 1896 a od té doby si vybudoval silnou pozici na trhu díky svému důrazu na kvalitu, spolehlivost a technologický pokrok.

Produkty společnosti CTS zahrnují široký rozsah komponent, jako jsou termální management, elektromechanické spínače, potenciometry, DIP přepínače a mnoho dalších. Tyto komponenty jsou klíčové pro optimalizaci výkonu a efektivity v koncových aplikacích, což umožňuje zákazníkům dosáhnout lepších výsledků ve svých produktech a systémech.

CTS se zaměřuje na inovace a neustálý vývoj, což je vidět na jejich investicích do výzkumu a vývoje a na spolupráci s předními technologickými firmami a výzkumnými institucemi. Toto partnerství a inovační přístup umožňuje společnosti CTS rychle reagovat na měnící se požadavky trhu a technologický pokrok, což je udržuje na čele průmyslu.

CTS Corporation je také známý svým závazkem k udržitelnosti a environmentální odpovědnosti, což je důležité pro společnosti, které chtějí podporovat ekologicky šetrné a udržitelné postupy ve svých dodavatelských řetězcích.

Cena

1999920000
11999920000
1 položek celkem
UF50 CTS
Ložisko UF50 CTS
Skladem u dodavatele (na dotaz)
432234032
 
19 999 Kč / ks
(16 528 Kč bez DPH)
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem