Máte dotaz?

Napište nám na váš oblíbený komunikátor:

CW

Společnost CW se profiluje jako přední světový výrobce v oblasti ložisek a přenosových technik, nabízející širokou škálu produktů pro různé průmyslové aplikace. Naše ložiska jsou známá svou vysokou kvalitou, dlouhou životností a vynikajícími vlastnostmi v oblasti tření a opotřebení, což zajišťuje maximální efektivitu a spolehlivost v každém použití.

V našem sortimentu najdete kuličková ložiska, válečková ložiska, ložiska s kluznými vlastnostmi a speciální ložiska navržená na míru specifickým potřebám našich zákazníků. Kromě ložisek poskytujeme také širokou škálu přenosových technik, včetně řemenů, řetězů, ozubených kol a spojek.

V CW se zavazujeme k neustálé inovaci a vývoji našich produktů, abychom splnili a překonali očekávání našich zákazníků v dynamicky se vyvíjejících průmyslových odvětvích. Díky našemu globálnímu dosahu a místním servisním střediskům poskytujeme podporu a servis, kdekoliv to naši zákazníci potřebují.

Naše společnost je hrdá na své hodnoty – kvalita, spolehlivost a inovace – které nás vedou v našem poslání dodávat produkty, které nejenže splňují, ale i předčí očekávání našich zákazníků po celém světě.

Cena

1415
11415
1 položek celkem
6202 2RS CW
Ložisko 6202 2RS CW
Skladem (27 ks)
6202 2RS CW
 
14 Kč / ks
(12 Kč bez DPH)
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem