Máte dotaz?

Napište nám na váš oblíbený komunikátor:

FKD

FKD je renomovaný výrobce a dodavatel ložisek a souvisejících přenosových technik, který se vyznačuje dlouholetou tradicí a inovacemi v oblasti výroby. Společnost nabízí široký sortiment ložisek, včetně kuličkových ložisek, válečkových ložisek, jehlových ložisek a speciálních ložisek pro různé průmyslové aplikace. Produkty FKD jsou vysoce ceněné pro svou odolnost, přesnost a spolehlivost v náročných provozních podmínkách.

FKD klade důraz na neustálé zlepšování technologických procesů a vývoj nových produktů, aby vyhověl požadavkům a očekáváním svých zákazníků. Společnost využívá pokročilé výrobní technologie a kvalitní materiály, díky kterým je zajištěna vysoká účinnost a životnost jejich ložisek. FKD je také známý svým závazkem k udržitelnosti a ekologickým postupům, což z něj činí preferovaného partnera v mnoha průmyslových odvětvích.

Díky svému zákaznickému servisu a technické podpoře FKD poskytuje nejen produkty, ale i komplexní řešení, která pomáhají zákazníkům zvyšovat produktivitu a efektivitu jejich zařízení a strojů. Tímto přístupem si FKD udržuje silnou pozici na trhu a je důvěryhodným dodavatelem pro široké spektrum průmyslových aplikací po celém světě.

Cena

824825
1824825
1 položek celkem
Ložisko UCFC 212 FK
Ložisko UCFC 212 FK
Skladem u dodavatele (na dotaz)
101403699
 
824 Kč / ks
(681 Kč bez DPH)
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem