ICB

Výrobce ICB je uznávaným leaderem v oblasti výroby a dodávek ložisek a přenosových technik. Tato firma se specializuje na inovativní řešení, která zdůrazňují efektivitu, spolehlivost a dlouhodobou životnost jejich produktů. ICB klade důraz na výzkum a vývoj, což jim umožňuje pravidelně uvádět na trh pokročilé technologie, které reagují na neustále se měnící potřeby průmyslových a komerčních aplikací.

Produkty společnosti ICB se vyznačují vysokou přesností a kvalitou, díky čemuž získávají důvěru široké škály zákazníků po celém světě. Portfólio firmy zahrnuje širokou škálu ložisek, včetně kuličkových, válečkových, kluzných a speciálních ložisek, které nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích, jako jsou automobilový průmysl, těžba, stavebnictví a zemědělství.

ICB se také zavázala k dodržování nejvyšších standardů v oblasti udržitelnosti a ekologie. Firma implementuje ekologické postupy ve výrobě a snaží se minimalizovat dopad své činnosti na životní prostředí. Tento závazek k udržitelnosti nejenže zlepšuje jejich firemní image, ale také posiluje jejich pozici na trhu jako zodpovědného a spolehlivého partnera.

Cena

19491950
119491950
1 položek celkem
Ložisko 7206 C.T.P4A.UL ICB
Ložisko 7206 C.T.P4A.UL ICB
Skladem (2 ks)
7206 C.T.P4A.UL ICB
 
1 949 Kč / ks
(1 611 Kč bez DPH)
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem