Loctite 222 - 50 ml

Značka: Loctite
859 Kč / ks 710 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (na dotaz)
Můžeme doručit do:
14.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOCTITE 222 je určen pro zajišťování a těsnění závitových spojů které vyžadují snadnou demontáž za použití běžného ručního nářadí. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými povrchy a zabraňuje uvolnění či prosakování spoje, které je způsobené vibracemi a rázy. Je zejména vhodný pro takové aplikace, jako je zajištění stavěcích šroubů, závitů malého průměru nebo dlouhých závitových spojů, kde je požadována snadná demontáž bez poškození šroubu. Tixotropní charakter

Vlastnosti:

  • Technologie: Akrylát
  • Chemický typ: Dimethakrylát ester
  • Vzhled (nevytvrzený): Fialová kapalinaLMS
  • Fluorescence: Pozitivní pod UV zářenímLMS
  • Složky: Jednosložkový
  • Viskozita: Nízká, tixotropní
  • Vytvrzení: Anaerobní
  • Sekundární: vytvrzení Aktivátor
  • Aplikace: Zajišťování závitů
  • Pevnost: Nízká

Pokyny pro použití

Pro montáž 1. Pro co nejlepší výsledky vyčistěte všechny povrchy (vnější i vnitřní) pomocí čističů LOCTITE a nechte je dobře uschnout. 2. Pokud je materiálem neaktivní kov nebo je doba vytvrzování příliš dlouhá, naneste na všechny závity a nechte dobře uschnout. 3. Před použitím produkt důkladně protřepejte. 4. Aby se zabránilo ucpávání nanášecí trysky, nedotýkejte se špičkou trysky kovového povrchu během nanášení produktu. 5. Pro průchozí díry, naneste několik kapek produktu na šroub v místech, kde se bude nacházet matka. 6. Pro slepé díry, naneste několik kapek produktu do vnitřního závitu na dno díry. 7. Smontujte a utáhněte dle potřeby. 8. Pro těsnění, naneste housenku produktu kolem dokola předních závitů šroubu, pouze první závit ponechejte volný. Vtlačte produkt do závitů tak, aby vyplnil všechnen prostor. U větších závitů zvětšte přiměřeně množství nanášeného produktu a naneste také housenku kolem dokola vnitřního závitu matice.

Pro demontáž 1. Rozeberte závitové spojení běžným ručním nářadím. 2. V řídkých případech, kdy není možné použít ruční nářadí z důvodu příliš dlouhých styčných ploch, použijte místní ohřev na matici nebo šroub do teploty přibližně 250 °C. Rozeberte spoj za tepla.

Pro čištění 1. Vytvrzený produkt může být odstraněn kombinací namáčení v rozpouštědle Loctite a mechanického odírání s použitím například drátěného kartáče.

Použití:

Zabraňuje uvolnění vibracemi a prosakování šroubovaných spojů

Může být použito až do M36

Teplotní rozsah až do 150 °C

Povolovací moment pro šrouby M10 - 6 Nm

Funkční pevnost při 22°C za 6 hodin

Tento produkt se nedoporučuje používat v čistě kyslíkových nebo na kyslík bohatých systémech a neměl by se používat k těsnění chlóru či jiných silně oxidačních materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: