Ložisko 6008 2Z KOYO

Značka: KOYO
142 Kč / ks 117,36 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení
Ložisko 6008 2Z KOYO je kuličkové radiální ložisko s hlubokou drážkou, které je vyrobeno japonskou společností KOYO. Má průměr vnitřního otvoru 40 mm, vnější průměr 68 mm a šířku 15 mm. Toto ložisko je vybaveno dvěma kovovými kryty (2Z), které chrání kuličky a drážku před nečistotami a zároveň udržují mazivo uvnitř ložiska. Ložisko je navrženo pro vysoké otáčky a zatížení, a díky své konstrukci a materiálům je odolné vůči opotřebení a korozivním vlivům. Jeho instalace je jednoduchá a nevyžaduje speciální nástroje.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Koyo-bearings

Založena v roce 1921 s centrálním sídlem v Osace v Japonsku, společnost Koyo Seiko má globální působnost v Americe, Evropě a Asii. Koyo Seiko patří mezi přední světové výrobce ložisek a řízení automobilů.

Koyo je mezinárodní společnost se specializací na výrobu kvalitních ložisek pro různá průmyslová odvětví. Naše vynikající ložiska jsou používána ve strojírenství, automobilovém průmyslu, letectví, energetice a mnoha dalších oblastech. Koyo se pyšní dlouholetou tradicí, inovativními technologiemi a širokou nabídkou produktů, které splňují nejnáročnější požadavky zákazníků. Využíváme moderní výrobní procesy a pečlivě vybíráme nejkvalitnější suroviny, abychom zajistili, že naše ložiska jsou spolehlivá, odolná a výkonná. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele ložisek, obrňte se výhodami, které nabízí Koyo.

Dne 1. ledna 2006 se společnosti Koyo Seiko Co., Ltd. a Toyoda Machine Works, Ltd. sloučily a vytvořily novou společnost JTEKT Corporation.

Jako firma zaměřená na výrobu automobilových dílů s pevnými technologickými základy získanými prostřednictvím dlouholeté výroby ložisek a obráběcích strojů, se společnost JTEKT bude snažit získat důvěru a vysoká očekávání zákazníků a společnosti.