Ložisko 6207 RSN URB

Značka: URB
75 Kč / ks 61,98 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Ložisko 6207 RSN URB je jednou z nejvyhledávanějších součástí v oblasti strojírenství a průmyslu. Jedná se o kuličkové ložisko s jednořadou konstrukcí, které je vyrobeno z kvalitní oceli. Jeho rozměry jsou 35 mm (vnitřní průměr), 72 mm (vnější průměr) a 17 mm (šířka). Toto ložisko je vybaveno pryžovým těsněním na jedné straně (RSN), což zajišťuje vysokou odolnost proti prachu a jiným nečistotám. Díky své konstrukci a materiálu je toto ložisko schopné odolat vysokým teplotám a tlakům, což ho činí ideálním pro použití v těžkých průmyslových aplikacích. Ložisko 6207 RSN URB je navíc vysoce odolné proti opotřebení a má dlouhou životnost.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

URB-bearings

Společnost Rulmenti S.A., Barlad, se nachází v Rumunsku a je výrobcem ložisek. Hlavním akcionářem je BERA Holding z Turecka. Společnost má zhruba 1400 zaměstnanců a její hlavní činností je návrh, výroba, prodej a servis různých typů ložisek.

V roce 1953 začala společnost vyrábět ložiska a během let prošla mnoha změnami, aby zvýšila životnost, zatěžovací kapacitu a provozní přesnost ložisek. Důraz kladou na potřeby zákazníků, proto nabízí kromě standardních ložisek i širokou škálu nestandardních ložisek pro různé aplikace.

Výrobní oddělení nástrojů je schopným obchodním partnerem, který nabízí poradenství, pomoc a řešení problémů. Mají vlastní výrobní kapacity a mohou zpracovávat díly na zakázku.

RULMENTI S.A. BARLAD je celosvětovým dodavatelem ložisek a služeb v oblasti valivých ložisek. Společnost patří mezi největší evropské výrobce valivých ložisek a je známá na světovém trhu více než 65 let.

Dnes pod značkou URB vyrábí a distribuuje širokou škálu ložisek, včetně radiálních kuličkových ložisek, válcových ložisek, axiálních kuličkových ložisek, axiálních válcových ložisek a kuželových válcových ložisek, které jsou známé svou přesností a spolehlivostí. Všechna ložiska jsou vyráběna v souladu s normami Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO) a německými normami DIN.

Společnost RULMENTI SA je blízko svým zákazníkům prostřednictvím široké distribuční sítě ve více než 40 zemích, jako je Rumunsko, Německo, Velká Británie, Itálie, Benelux, Francie, Španělsko, Irsko, Řecko, Polsko, Bulharsko, Srbsko, Ukrajina, Turecko, USA, Jihoafrická republika, Brazílie, Egypt, Indie, Korea, Tchaj-wan, Thajsko, Singapur, Vietnam, Spojené arabské emiráty a další země.