MEZ NÁCHOD

Společnost MEZ NÁCHOD, známá také pod svým historickým názvem Moravsko-eskomptní závod Náchod, je významným českým výrobcem s dlouholetou tradicí v oblasti průmyslových elektrických strojů a zařízení. Založena byla již v roce 1918 a od té doby se profiluje především výrobou elektrických motorů, čerpadel, a generátorů. Díky své technologické pokročilosti a kvalitě výrobků si firma získala pevnou pozici na domácím i mezinárodním trhu.

MEZ NÁCHOD se zaměřuje na inovace a neustálé zdokonalování svých produktů, což jim umožňuje vyhovět specifickým požadavkům a potřebám různých průmyslových odvětví. Společnost klade velký důraz na výzkum a vývoj, což se odráží v širokém portfoliu produktů, které se vyznačují vysokou účinností, dlouhou životností a nízkou údržbou.

MEZ NÁCHOD je také známá svým závazkem k udržitelné výrobě a snahou minimalizovat dopad své činnosti na životní prostředí, což odráží moderní trend v průmyslu. Tato filozofie nejenže posiluje jejich renomé na trhu, ale také odpovídá rostoucím požadavkům zákazníků na ekologický přístup.

Výrobky MEZ NÁCHOD najdou své uplatnění v mnoha průmyslových aplikacích, včetně těžkého průmyslu, zemědělství, vodního hospodářství a mnoha dalších oblastí, což potvrzuje jejich flexibilitu a širokou adaptabilitu na různé průmyslové potřeby.

Cena

353354
1353354
1 položek celkem
Tachodynamo K4A2
Tachodynamo K4A2
Skladem (14 ks)
1666985
 
353 Kč / ks
(292 Kč bez DPH)
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem