Máte dotaz?

Napište nám na váš oblíbený komunikátor:

MSB

Výrobce MSB je přední společností specializující se na výrobu a dodávky kvalitních ložisek a přenosových komponent pro široké spektrum průmyslových aplikací. Díky bohatým zkušenostem a pokročilým technologickým procesům nabízí MSB inovativní řešení, která jsou synonymem spolehlivosti, dlouhé životnosti a vysokého výkonu. Produkty MSB se vyznačují výjimečnou odolností proti opotřebení, což zaručuje jejich efektivní funkčnost i v náročných provozních podmínkách.

MSB klade velký důraz na výzkum a vývoj, což umožňuje pravidelně přicházet na trh s novými produkty, které přesně odpovídají potřebám a požadavkům zákazníků. Výrobní portfolio zahrnuje širokou paletu ložisek - od kuličkových a válečkových ložisek přes speciální ložiska pro automobilový průmysl až po ložiska určená pro těžký průmysl.

Kvalita a spolehlivost produktů MSB je podpořena nejen pokročilými výrobními technologiemi a striktními kontrolními procesy, ale i certifikací podle mezinárodních norem, jako jsou ISO 9001 a ISO/TS 16949. Společnost MSB tak zajišťuje, že její ložiska a přenosové komponenty jsou vždy na nejvyšší úrovni kvality, což je důvodem jejich velké popularity na globálním trhu.

MSB neustále expanduje své působení a posiluje svou pozici na trhu tím, že investuje do rozvoje svých výrobních zařízení a optimalizuje své logistické a distribuční kanály. Tím zajišťuje, že její produkty jsou dostupné zákazníkům po celém světě rychle a efektivně. Díky svému závazku k inovacím a zákaznické spokojenosti je MSB považován za spolehlivého partnera v oblasti ložisek a přenosových technologií.

Cena

863864
1863864
1 položek celkem
Ložisko UC 312 MSB
Ložisko UC 312 MSB
Skladem u dodavatele (na dotaz)
13591721
 
863 Kč / ks
(713 Kč bez DPH)
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem