Máte dotaz?

Napište nám na:

Schneider BMXAMO0410

2 714 Kč / ks 2 243 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (na dotaz)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

SCHNEIDER BMXAMO0410 je vysoce flexibilní analogový výstupní modul, ideální pro automatizaci průmyslových procesů, nabízející 4 kanály s univerzální podporou pro různé typy signálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modul SCHNEIDER BMXAMO0410 představuje špičku v oblasti průmyslové automatizace, poskytující uživatelům vysokou flexibilitu a přesnost. Tento analogový výstupní modul je vybaven 4 kanály, které podporují široké spektrum signálů včetně proudových (4-20 mA) a napěťových výstupů (0-10V), umožňující jeho využití v rozmanitých aplikacích od procesní kontroly po monitorování a řízení strojů. Díky kompaktnímu designu a modulární konstrukci se snadno integruje do existujících systémů. Modul je navržen pro použití s PLC systémy Schneider Electric, nabízí vysokou úroveň integrace, zabezpečení a spolehlivosti. Jeho instalace a konfigurace jsou intuitivní díky pokročilému softwaru, který usnadňuje nastavení a diagnostiku. SCHNEIDER BMXAMO0410 je odolný vůči průmyslovým podmínkám, což zaručuje dlouhodobou spolehlivost a výkon v náročných provozních prostředích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce Schneider Electric je přední světová společnost specializující se na řízení a automatizaci energií. Tato společnost nabízí široký sortiment produktů a řešení, které zahrnují vše od jednoduchých přepínačů po komplexní operační systémy, zaměřující se na zvýšení efektivity, spoľahlivosti a udržitelnosti. Schneider Electric je známý svou inovativností v oblasti energetických technologií a přispívá k lepšímu propojení, bezpečnosti a energetické efektivitě v průmyslových, komerčních i rezidenčních aplikacích. S produkty a službami, které jsou rozšířeny po celém světě, společnost klade důraz na integraci a inteligenci energetických řešení, aby vyhověla současným i budoucím potřebám svých zákazníků.